Soukromý pilot letounů (PPLa)

Chcete-li přepravovat více než 2 pasažéry nebo odstartovat kariéru profesionálního pilota dopravních letadel, pilotní průkaz PPL(a) je pro Vás nezbytností. Po absolvování výcviku budete moci pilotovat letadla těžší než 450 Kg. Nádstavbou je pak pilotní průkaz CPL(a), obchodní pilot letounů, díky kterému budete létání moci proměnit ve svou obživu.

Pilotní výcvik Hradec Králové

Požadavky na žáka:

- Věk minimálně 17 let
- Platný lékařský posudek o zdravotní způsobilosti 2. třídy se vstupní lékařskou prohlídkou v Ústavu leteckého zdravotnictví (Generála Píky 1, Praha 6 tel: 973 212 455)
- Průkaz radiotelefonisty, který získáte během teoretické přípravy

Pilotní výcvik pro licenci PLL(a) Vás bude stát cca 130 000 Kč - 220 000 Kč.

Soukromý pilot vrtulníků

Skvělá manévrovatelnost, vertikální přistání a start - pokud ve vzduchu očekáváte tyto vlastnosti, pak získejte pilotní výcvik soukromého pilota vrtulníků. Vrtulník je díky schopnosti přistát třeba před Vaším domem praktičtější než letadlo a létat s ním je skutečné umění. Budete-li chtít létání vrtulníkem zpeněžit, budete potřebovat pilotní průkaz CPL(h). Pro získání licence PPL(h) platí takřka stejné podmínky jako pro získání licence soukromého pilota letounů.

Pilotní výcvik Hradec Králové

Pilotní průkaz PPL(h) je možné získat za 378 000 Kč.

Seznamovací let s řízením letadla nebo vrtulníku

Cenově nejdosupnější seznamovací let s řízením letdla je vhodný pro uchazeče se zájmem o pilota na zkoušku v Hradci. Let s řízením letadla je vhodný jako první krok k zápisu do kurzu pilota ultralehkých letadel (ULLa).


Phone-ico

+420 491 204 400

MailICo

Další kontakty na letiště Hradec Králové

Objednat let z Hradce >>

Video z našich vyhlídkových letů:


Pilotem na zkoušku